O NAS

Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z rowerami, czy jesteś już profesjonalnym bikerem, odwiedzając nasz sklep rowerowy możesz być pewny, że znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie lub swoich najbliższych. Rowery górskie, szosowe, turystyczne, stylowe rowery miejskie, dziecięce czy uniwersalne - takich firm jak KELLYS, UNIBIKE, BRENNABOR, czy ROMET - to tylko niewielka część naszej oferty. Prowadzimy również serwis rowerowy, w którym Twój pojazd odzyska dawną sprawność!

Nasz sklep to owoc ogromnej pasji i zamiłowania do wszystkich rowerów. Dzięki temu, że sami regularnie jeździmy dobrze znamy możliwości sprzętu i potrafimy go umiejętnie dobrać, uwzględniając oczekiwania, potrzeby i umiejętności naszych klientów.

Rowery górskie, miejskie, trekingowe znane i cenione na całym świecie rowery KELLYS, BRENNABOR lub też niezawodny sprzęt UNIBIKE czy ROMET - w naszych sklepach możesz liczyć na prawdziwie przyjacielskie doradztwo, dzięki któremu jazda na rowerze, będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością!

Jesteśmy autoryzowanym dealerem znanych marek motocykli, quadów i skuterów. 

W tajemniczeni znają pewnie marki skuterów: Romet, Zumico, Sym, Zipp, Barton... One dostępne są w w naszym salonie. 
Niewtajemniczeni dowiedzą się wszystkiego w sklepie. Profesjonaliści doradzą, który rodzaj skutera wybrać na początek...

W naszej ofercie znajdą Państwo również quady: przeprawowe i sportowe o pojemności od 110 cm3 do 850 cm3, z homologacją. Wyrusz na szaloną eskapadę!
W sklepie znajdziesz pełen asortyment części do skuterów i quadów, skorzystasz z serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.


Polecamy nasz serwis, w którym zapewniamy fachową pomoc - począwszy od drobnych regulacji, napraw, przez montaż części i akcesoriów.

Zapraszamy!

Mamy siedzibę w centrum Strzelec Opolskich, tuż obok budynku Sądu.